BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 12498487
*
nr 1249 8487
Bordslampa
Keramik. Höjd: 80cm.
Utrop:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 april 2019
kl 18:39:03
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordlampa bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor keramik
-
3237 Bordslampa
+ Golvlampa. Höjd: 76-152
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:14
-
3045 Bordslampa
Belid. Höjd: 50 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:32
-
3083 Bordslampa
Bergboms. Mässing. Höjd: 65 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:37
-
1003 Bordslampa
Daum Nancy, Frankrike. Underfångsglas. Signerad. H..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:17
-
3046 Bordslampa
Italien. Höjd: 67 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:06
-
3048 Bordslampa
Krome. Höjd: 50 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:09
*
Bordslampa
nr 1249 8487
Bordslampa
Keramik. Höjd: 80cm.
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Sista tid för bud online: |
måndag 22 april 2019 |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordlampa bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor keramik
-
3237 Bordslampa
+ Golvlampa. Höjd: 76-152
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:14 -
3045 Bordslampa
Belid. Höjd: 50 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:32 -
3083 Bordslampa
Bergboms. Mässing. Höjd: 65 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:37
-
1003 Bordslampa
Daum Nancy, Frankrike. Underfångsglas. Signerad. H..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:17 -
3046 Bordslampa
Italien. Höjd: 67 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:06 -
3048 Bordslampa
Krome. Höjd: 50 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:09